Küçük, Erdoğan'ın belirli konularda geri adım atması durumunda MHP ile arasının bozulabileceğini belirtti. Özellikle "Osman Kavala ve Gezi konusunda Erdoğan'ın geri adım atacağını düşünmediğini" vurguladı. Çünkü böyle bir durumun MHP ile arasının bozulmasına neden olabileceğini ifade etti.

BahçeliAncak, Erdoğan'ın dış politika konularında geri adım attığını ve bu konuların daha çok dış politika ile ilgili olduğunu belirtti.

Küçük, ayrıca AK Parti'nin anayasa değişikliği için MHP'nin desteğine ihtiyaç duyacağını ve bu nedenle MHP ile arasının bozulmasının mümkün görünmediğini ifade etti.

Finike’de Tırmanış Yapan Hamile Kadın ve Erkek Turist Zorlu Operasyonla Kurtarıldı Finike’de Tırmanış Yapan Hamile Kadın ve Erkek Turist Zorlu Operasyonla Kurtarıldı

Özel BahçeliAna muhalefet partisi ile iktidar partisi arasındaki yakın temas hakkında da konuşan Küçük, AK Parti-CHP arasında anayasa konusunda anlaşmanın zor olabileceğini ancak bu durumun görüşmeyecekleri anlamına gelmediğini belirtti. Önemli olanın konuşmak ve küs kalmamak olduğunu dile getirdi. 

Muhabir: Resul Özdil