Bağımsız Türkiye Partisi Toprakkale Belediye Başkan Adayı Çişem Sena Çalıştır, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla duygu yüklü bir mesaj yayımladı. Sağlık alanında hizmet veren hekimlerin insanların sağlığına adanmış bir hayat sürdürmek için çaba harcadıklarını belirten Çalıştır, tüm sağlık çalışanlarının fedakarlıklarını ve özverili çalışmalarını takdir etti.

Çalıştır'ın mesajında şu ifadelere yer verildi: "Bizler, sağlık alanında hizmet veren ve vermiş hekimler olarak, insanların sağlığına ve refahına adanmış bir hayat sürdürmek için çaba harcıyoruz. Bu süreçte, zaman zaman zorluklarla karşılaşsak da, mesleğimizin getirdiği sorumluluğun bilinciyle hareket ediyoruz. Her birimiz, insan hayatını kutsal bir emanet olarak görüyor ve bu bilinçle hareket ediyoruz.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek'ten teleferik kazasına ilişkin açıklama: Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek'ten teleferik kazasına ilişkin açıklama:

Bugün, mesleğimizin değerini ve önemini bir kez daha hatırlamak ve tüm sağlık çalışanlarının yanında olduğumuzu göstermek için önemli bir fırsattır. Pandemi gibi zorlu bir dönemde, tıp camiası olarak birlik ve dayanışma içinde hareket ettik. Toplumumuza sağlık ve güvenlik sağlamak için el ele verdik. Bu vesileyle, tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum."

Çişem Sena Çalıştır'ın bu duygusal mesajı, sağlık çalışanlarının fedakarlıklarını ve özverili çalışmalarını takdir ederek, onlara olan saygı ve minnettarlığını dile getirdi.

Editör: Resul Özdil