Gülsoy, çeşitli kurum ve kuruluşlarda gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliklerinde hem kamu görevlileriyle hem de halkla bir araya geldi.

Gülsoy, programlar kapsamında şu yerlerde bayramlaşma gerçekleştirdiklerini belirtti:

Seydi Gülsoy, Osmaniye'de Bayramlaşma Programlarına Katıldı (2)Cumhuriyet Meydanı'nda Kamu Kurum ve Kuruluşları ile ve Halkla: Halkın yoğun katılımıyla gerçekleşen bu etkinlikte, vatandaşlarla bayram sevinci paylaşıldı.

Huzurevi Ziyareti: Gülsoy, yaşlılarımızın yanında olmayı ihmal etmedi ve huzurevi sakinleriyle bayramlaştı.

Adana'da park halindeyken yokuştan geriye hareket eden tır 3 araca çarptı Adana'da park halindeyken yokuştan geriye hareket eden tır 3 araca çarptı

Seydi Gülsoy, Osmaniye'de Bayramlaşma Programlarına Katıldı (4)Osmaniye Devlet Hastanesi Personelleriyle: Sağlık çalışanlarının fedakarlıklarını takdir eden Gülsoy, hastane personeliyle bayramlaşarak moral verdi.

İl Jandarma Komutanlığı Personelleriyle: Güvenliğin sağlanmasında önemli bir rol üstlenen jandarma personeliyle bir araya gelindi.

12 Komando Tugay Komutanlığı ve Garnizon Personeliyle: Askeri personelin yanı sıra Mehmetçiklerle bayramlaşma programı düzenlendi.

Seydi Gülsoy, Osmaniye'de Bayramlaşma Programlarına Katıldı (1)Polis Evi ve Emniyet Teşkilatıyla: Emniyet teşkilatının bayramını kutlayan Gülsoy, polis evinde polislerle bir araya geldi.

Seydi Gülsoy, Osmaniye'de Bayramlaşma Programlarına Katıldı (3)Konteynır Kent Ziyareti: Dezavantajlı bölgelerden biri olan konteynır kentteki vatandaşlarla bayramlaşıldı.

Seydi Gülsoy'un bu ziyaretleri, Osmaniye'de toplumsal dayanışma ve birlik ruhunu güçlendirdi ve vatandaşlar arasında sevgi ve saygı bağlarını pekiştirdi.

Muhabir: Resul Özdil