Kadirliler, milli takımın başarısını kutlamak için sokaklara döküldü ve sevinçlerini doyasıya yaşadı.

Kadirliler Türkiye’nin Euro 2024 Çeyrek Finaline Çıkmasını Coşkuyla Kutladı (1)Kadirli Sokaklarında Coşkulu Kutlamalar

Türkiye'nin çeyrek finale çıkmasıyla birlikte Kadirli sokakları adeta bayram yerine döndü. Vatandaşlar, ellerinde Türk bayraklarıyla sokaklara çıkarak zaferi kutladı. Araç konvoyları, korna sesleri ve meşalelerle renklenen kutlamalarda Kadirliler, milli takımın başarısını hep birlikte kutladı.

Kadirliler Türkiye’nin Euro 2024 Çeyrek Finaline Çıkmasını Coşkuyla Kutladı (5)Belediye Başkanı Olcar’dan Tebrik Mesajı

Kadirli Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar, A Milli Futbol Takımı'nın başarısını kutlayarak, “Milli takımımızın EURO 2024’te çeyrek finale çıkması hepimizi gururlandırdı. Kadirliler olarak, bu büyük başarıyı coşkuyla kutluyoruz. Milli takımımıza çeyrek finalde de başarılar diliyorum,” dedi.

Kadirliler Türkiye’nin Euro 2024 Çeyrek Finaline Çıkmasını Coşkuyla Kutladı (7)Büyük Ekranlarda Maç Keyfi

Kadirli Belediyesi, vatandaşların maçı toplu olarak izleyebilmeleri için şehrin çeşitli noktalarına büyük ekranlar kurdu. Maçı hep birlikte izleyen Kadirliler, Türkiye’nin galibiyetiyle büyük bir sevinç yaşadı. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte başlayan kutlamalar, geç saatlere kadar sürdü.

Kadirliler Türkiye’nin Euro 2024 Çeyrek Finaline Çıkmasını Coşkuyla Kutladı (6)Kadirlilerden Milli Takıma Destek Mesajları

Kadirli halkı, sosyal medya üzerinden de milli takıma destek mesajları yağdırdı. Twitter ve Facebook gibi platformlarda #KadirlidenMilliTakıma ve #EURO2024Başarısı gibi etiketlerle paylaşımlar yapan Kadirliler, milli takıma olan sevgilerini ve desteklerini dile getirdiler.

Çeyrek Finalde Heyecan Devam Ediyor

Türkiye'nin EURO 2024 çeyrek finalindeki rakibi Hollanda olacak. Kadirliler, bu kritik maç için de hazırlıklarını sürdürüyor.

Kadirliler Türkiye’nin Euro 2024 Çeyrek Finaline Çıkmasını Coşkuyla Kutladı (4)Belediye, bir kez daha büyük ekranlarla maçı toplu olarak izleme imkanı sunacak ve Kadirliler, milli takımın yanında olacak.

2024-25 Hentbol Sezonu Kadınlar ve Erkekler Süper Ligleri fikstürü çekildi 2024-25 Hentbol Sezonu Kadınlar ve Erkekler Süper Ligleri fikstürü çekildi

Kadirliler Türkiye’nin Euro 2024 Çeyrek Finaline Çıkmasını Coşkuyla Kutladı (2)Kadirli halkı, milli takımın başarısını kutlamaya ve desteklemeye devam ediyor. Bu coşku ve destek, A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2024’teki yolculuğunda büyük bir moral kaynağı olmaya devam edecek.

Kadirliler Türkiye’nin Euro 2024 Çeyrek Finaline Çıkmasını Coşkuyla Kutladı (3)

Muhabir: Resul Özdil