İlk bölümde, Azem Yücedağ'ın hapishaneden çıkmasıyla başlayan olaylar, dizi severleri ekran başına kilitlemeyi başardı.

Azem Yücedağ, açık cezaevine geçtikten sonra mahkum arkadaşlarıyla tarım işçiliği yapmaya başlıyor. Tahliye gününde duygu dolu bir vedanın ardından Azem, eşinin mezarını ziyaret ediyor. Bu sırada yaptığı duygusal konuşma, izleyicilere derin anlar yaşatıyor.

Azem'in çocuklarını bulma çabası, dizinin ilerleyen bölümlerine dair merak uyandırıyor. Dizinin ana karakterlerinden Dilber'in duygusal anlatımı ve Azem'in yaşadığı zorluklar, seyirciyi etkilemeyi başarıyor.

Dizinin etkileyici sahnelerinden biri, Azem'in hapisten çıkışı sonrasında yaşadığı değişim ve Hande'nin mezarında yaptığı duygusal anlarla öne çıkıyor. Azem'in içsel çatışmalarını yansıtan bu sahneler, seyirciyi karakterin duygusal dünyasına çekmeyi başarıyor.

Azem'in karşılaştığı zorluklar, diziye gizem ve heyecan katarken, karakterin geçmişi hakkında ortaya çıkan sırlar da izleyiciyi meraklandırıyor. İzzet'in Azem'in kimliğini araştırması ve ortaya çıkan haber, dizinin ilerleyen bölümlerinde nasıl bir gelişme yaşanacağını düşündürüyor.

Dilber'in Azem'e duyduğu ilgi ve aralarındaki yakınlaşma, dizinin romantik ve duygusal yönünü ön plana çıkarıyor. Ancak, Dilber'in kocası Zahir'in sahneye girmesiyle yaşanan gerginlik, dizinin dramatik atmosferini arttırıyor.

Dizinin ilk bölümünde yaşanan olayların doruk noktası, Zahir ve yakınlarının Azem'e saldırmasıyla gerçekleşiyor. Bu şiddet dolu sahne, izleyicilere unutulmaz bir gerilim anı yaşatıyor.

İnci Taneleri Dizisinin İlk Bölümü İzleyicileri Nefessiz Bıraktı! (5)"İnci Taneleri" dizisi, ilk bölümüyle izleyicileri kendine çekmeyi başardı. Dizi severler, Azem'in geçmişiyle yüzleşmesi ve çocuklarını bulma mücadelesiyle ilerleyen bölümleri heyecanla bekliyor.

Karsu'dan Şaşırtıcı Hamle: #SandıkKokusu'nun Yeni Bölüm Fotoğrafları Yayında! Karsu'dan Şaşırtıcı Hamle: #SandıkKokusu'nun Yeni Bölüm Fotoğrafları Yayında!

İnci Taneleri ilk bölümüyle nefes kesti! Dilber duygularını itiraf etti Başrollerini Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü'nün paylaştığı 'İnci Taneleri' dizisi ilk bölümüyle ekranlara geldi.

Soluksuz izlenen bu bölümde, Azem Yücedağ hapishaneden çıktı, çocuklarının peşine düştü. Dilber artık içine sığmayan duyguları ifade etti.

Zahir ve yakınları Azem'e saldırdı. İşte detaylar...

Başrollerinde Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü'nün paylaştığı, kadrosunda Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan'ın yer aldığı 'İnci Taneleri' dizisinden öne çıkanların şu şekilde: İnci Taneleri ilk bölümüyle nefes kesti Dilber duygularını itiraf etti.

AZEM YÜCEDAĞ TAHLİYE OLDU

Azem Yücedağ açık cezaevine geçtikten sonra bazı mahkum arkadaşları ile beraber tarım işçiliği yapıyormuş. Tahliye gününde Azem'i tüm koğuş arkadaşları beraber uğurladı.

Azem arkadaşlarına doğru dönerek yanlarından ayrılmadan önce, "Burası değişikmiş. Bir gün hepiniz inşallah bu çizgiyi geçeceksiniz merak etmeyin ama ümit ediyorum ki bambaşka bir insan olarak. Burası açık cezaevi buraya gelmeyi başardığınıza göre bundan sonrasınıda yaparsınız. Değişin arkadaşlar, değişin ki Allah kurtarsın" ifadelerini kullandı.

EŞİNİN MEZARINI ZİYARET ETTİ

Azem hapisten çıktıktan sonra vefat eden eşi Hande'nin mezarına geldi. Eşinin mezarında içini döken Azem mezar başında başka bir isimle çıkarttığı kitabından Fail şiirini okudu. Eşine çocuklarını bulacağına söz verdi.

FAİL Senin aşkın değil sadece Failin olmak da varmış Bir gün öylece Durup dururken Hiç alamet yokken ortada Kıyamet de koparmış Meğer seninle her günümüz Bir cennette geçermiş Meğer senden sonra zaman Yaşamak pahasına ölmekmiş Şimdi yattığım ranzam Senin mezarın kadarmış Senin aşkın değil sadece Failin olmak da varmış İnci Taneleri ilk bölümüyle nefes kesti Dilber duygularını itiraf etti

KASIM GÖZ YAŞLARINI TUTAMADI

Azem çocuklarını bulmak için yurt müdürüyle konuşmaya gitti. Müdür bir avukat bulması gerektiğini ancak mahkeme yoluyla çocuklarına ulaşabileceğini söyledi. Azem sonra arkadaşı Kasım'ın sahibi olduğu eczaneye gitti. Kasım, Azem'i görünce çok mutlu oldu neden ona haber vermediğini sordu. Azem içeri düştüğünde zaten onun için çok uğraştığını bu yüzden zahmet ettirmek istemediğini ifade etti. Kasım'la beraber yemek yemeye giden Azem masada arkadaşına hayallerinden bahsetti. Kasım, Azem'i dinlerken göz yaşlarını tutamadı. İnci Taneleri ilk bölümüyle nefes kesti Dilber duygularını itiraf etti.

İnci Taneleri Dizisinin İlk Bölümü İzleyicileri Nefessiz Bıraktı! (3)AZEM'İN HAREKETİ DİLBER'İN DİKKATİNİ ÇEKTİ

Zerre otel çalışanı İzzet'e küfrederek içeri girdi. Azem, sürekli küfreden Zerre'den çok rahatsız oldu. Yanında oturdu elindeki bıçağı aldı. Zerre'yi uyardı. Zerre'de dediklerini dinleyeceğini söyledi. Azem'in bu hareketi ve konuşması merdivenden inen Dilber'in dikkatini çekti. Dilber, Zerre'den fotoğrafını çekmesini istedi, 'Hele bakın kim gelmiş, hoş gelmiş' diyerek otelden ayrıldı.

DİLBER VE ZERRE GÖRDÜKLERİNE İNANAMADI

İzzet, Azem'in hareketlerinden kim olduğunu merak edince internette arama yaptı. Azem hakkında 'Kadına şiddet son bulmuyor. Öğretmen cinayeti kan dondurdu' başlığıyla yapılmış haberi gördü. Akşam olduğunda Dilber tanışmak için Azem'in odasına geldi. Dilber, Azem'i tanımaya çalışarak sorular sordu. Azem cevap veremeyince odadan ayrıldı. İzzet sabah olduğunda Zerre ve Dilber'e Azem hakkında çıkan haberi gösterdi. Dilber ve Zerre gördüklerine inanamadı. İnci Taneleri ilk bölümüyle nefes kesti Dilber duygularını itiraf etti.

AZEM İŞ BULDU

Azem iş görüşmesine gittiği sırada çocuğun özel öğretmeni artık dayanamadığını söyleyerek evi terk etti. Ayça zaten okulda ders gördüğünü söyleyerek bir de evde ders görmek istemediğini ifade etti. Azem, Piraye'nin düğme satarak yaşadığı zenginlik karşısında hayret etti. İnci Taneleri ilk bölümüyle nefes kesti Dilber duygularını itiraf etti 'Ben içeri girmeden önce insanların telefonları vardı. Şimdi görüyorum ki telefonların insanları var' İnci Taneleri ilk bölümüyle nefes kesti Dilber duygularını itiraf etti.

İZZET GÖRDÜKLERİNİ ANLATTI

Azem, otel çalışanı İzzet'in ona karşı soğuk hareketlerinden, Zerre'nin de ona karşı çok ilgi göstermesinden şüphelendi.

İzzet'e nedenini öğrenmek için ısrar edince İzzet gördüklerini anlattı. Azem, 'Evet o internette gördüğün adam benim ama ben yapmadım' dedi. İzzet iftira mı diye sorunca Azem, "Yok, kabul ettim suçu." cevabını verdi.

İzzet 'Neden?' diyerek üstüne gidince de Azem, "İşte oda işin internette olmayan kısmı, hakikat.' dedi. Çok sürmedi, Üç gün içinde deşifre oldu kimliğim Artık hiç silinmiyor kara lekeler Sonsuza kadar peşinden geliyorlar Taze ön yargılara, bayat geçmişler İnci Taneleri ilk bölümüyle nefes kesti Dilber duygularını itiraf etti.

İnci Taneleri Dizisinin İlk Bölümü İzleyicileri Nefessiz Bıraktı! (2)DİLBER YİNE AZEM'İN ODASINA GELDİ

Azem şiir yazarken İzzet odasına geldi. Müzikole gelmesi konusunda ısrar etti. Azem de ısrarlara dayanamayarak isteği kabul etti. Dilber çıktığında Azem'den gözlerini alamadı. İzzet, pavyonun nasıl bir yer olduğunu Azem'e anlattı.

Azem masadan kalktıktan sonra Dilber'in gözü onu aradı. Gece olduğunda Dilber yine Azem'in odasına geldi. Dilber az çok kendini anlattı ve Azem'i tanımak istediğini ifade etti. İzzet'in Azem'in suçu kabul ettiğini söylediğini belirterek nedenini sordu. Azem'de 'Yıllarca herkes bunu sordu. İçeride de. Bunu söyleyemem. Söyleyecek olsaydım işler daha o noktaya gelmeden söylerdim' dedi.

Azem az çok kendinden bahsedince Dilber, 'Bir sarılayım mı sana müsaitsen' ifadelerini kullandı. Sarıldıktan sonra da 'Yanlış anlama nerdeyse 2 senedir ben birisine sarılmamışımdır' deyince de Azem'de, 'Benim de sarılmayalı uzun zaman olmuştur' ifadelerini kullandı. İkili arasında bir yakınlaşma oldu.

DİLBER AŞKINI İTİRAF ETTİ

Dilber bir anda Azem'in odasından içeri girdi. Azem ne olduğunu sorunca Dilber kocasının otele geldiğini ifade etti. Dilber yaşadıklarının telaşında Azem'e sarılarak kendini iyi hissetti.

Dilber ve Azem pide yemek için dışarı çıktıklarında kocası onu izliyordu. Pidecide oturduktan sonra Dilber, Azer'le oturunca hiç böyle şeyler yaşamadığını belirterek söze başladı. Azem'e içinde kelebekler uçuştuğunu ve durumu arkadaşına anlattığında ona aşık olduğunu söyleyerek onu öptü.

Azem yaşadığı şaşkınlığı üzerinden atamazken Dilber'in kocasının onları takip ettiğini anladılar.

İnci Taneleri Dizisinin İlk Bölümü İzleyicileri Nefessiz Bıraktı! (5)AZEM'İN SÖZLERİ DİLBER'İ SİNİRLENDİRDİ

Dilber'in eşi Zahir masaya oturdu. Masanın sohbetini bölüp ileri geri konuşunca Azem'de sinirlendi. İkili arasında gerginlik yükseldiğinde Zahir, yakasından tutmaya çalıştığında Azem'in tokatıyla yere devrildi. Sonrasında etraftakilerin araya girmesiyle ikili zor ayrıldı. Otele geldiklerine Azem, Dilber'e biraz hızlı gittiğini, daha ilişkiye hazır olmadığını ifade etti. Dilber sinirlenerek Azem'in ceketini dikmek için kullandığı Azem'e batırdı.

İnci Taneleri ilk bölümüyle nefes kesti Dilber duygularını itiraf etti.

AZEM İLE AYÇA KAYNAŞTI

Azem, Piraye'nin istekleri üzerine Ayça'ya ders vermeye devam etti. Ayça sinirlenince annesine yazdıklarından bahsedince Azem öğrencisi Ayça ile sonunda sağlıklı iletişim kurmayı başardı. Piraye odaya girince Ayça'nın yazısını gördü. Piraye yazıcının çirkin olduğunu ifade edince Ayça dayanamayarak odadan uzaklaştı.

İnci Taneleri Dizisinin İlk Bölümü İzleyicileri Nefessiz Bıraktı! (4)YEMEK MASASINDA ORTALIK KARIŞTI

Piraye yemek saatinde gitmesinin uygun olmayacağını söyleyerek Azem'i yemeğe davet etti. Yemek masasında Piraye'nin abisi Talip ile kardeşi Tayfun arasında tartışma çıktı. Talip'in söylediklerien artık dayanamayacağını söyleyen Tayfun evden ayrıldı. Piraye gün sonunda Azem'e yaşananlardan ötürü üzgün olduğunu ifade etip, Ayça'yı uzun zamandan beri ilk defa böyle gördüğü için de teşekkür etti.

İnci Taneleri Dizisinin İlk Bölümü İzleyicileri Nefessiz Bıraktı! (6)ZAHİR VE YAKINLARI AZEM'E SALDIRDI

Piraye'nin evinden ayrıldıktan sonra Azem'in karşısına Zahir ve bir kaç adam çıktı. Dilber'in kırmızı ayakkabıları ve göz kamaştıran siyah elbisesiyle müzikolde dans ettiği sırada Zahir ve beraberindekilerin Azem'i darp ediyordu. Aldığı darbeler sonrası Azem'in yere yığıldığını gören Zahir ve yakınları olay yerinden uzaklaştı.