Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi Düziçi Haber

Düziçi’nde Yollar Neden Çöküyor?

Düziçi’nde Yollar Neden Çöküyor?
179 views
02 Şubat 2021 - 23:20

Düziçi’nde Yollar Neden Çöküyor?

İstiklal mahallesi ve birçok yerde irili ufaklı birçok çatlak yol güvenliğini tehdit ediyor.Yağmurlar ve doğalgaz çalışmaları çökme olayına yol açarken, çevre yolunda ki çukurlar giderek tehlikeli hala geliyor.

Whatsapp ihbar hattına görüntüleri atan vatandaşlar yollarının biran önce yapılmasını istiyor.

Belediye yetkilileriyle yaptığımız görüşmede, İstiklal mahallesinde kanalizasyon çalışmasını yaptıklarını, normalde toprağın zeminini oturmasından sonra parke taşı döşeyeceklerini fakat o bölgenin Ambulans yolu olduğu için toprak zemin sağlamlaşana kadar geçici çözüm bulduklarını, yağan yağmurların ardından o bölgede daha dayanıklı ve sağlam yol yapacaklarını ifade ettiler.

Doğalgaz Yolu Tahrip mi Ediyor?

İlçemizde doğalgaz borusu çalışması olmasından dolayı bazı bölgelerin yollarında bozulmalar meydana gelmekte. Bununla ilgili yapılan açıklama da Hattın büyük bir kısmı bittiğinde Düziçi’nin ana caddelerinde kilit taşı yerine asfaltma çalışması yapılacağını aktaran yetkililer. İlçemiz de geçici değil kalıcı çözüm üretmek istediklerini söylediler. Haber: ERsin Şimşek

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Düziçi Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.