İhale, 27 Mart 2024 tarihinde saat 10.00'da Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Satınalma Birimi'nde gerçekleştirilecek.

İhaleye katılmak isteyenlerin belirli şartları sağlamaları gerekiyor:

  1. Geçici teminat olarak ilk yıl için 82.125,00 TL tutarında bir miktar yatırmaları gerekiyor. Bu teminat, Halk Bankası Osmaniye Şubesi'nde belirtilen hesaba yatırılabilir.
  2. İhaleye katılanların ikametgâh ilmühaberi, nüfus cüzdanı örneği, ve vergi kimlik numarası gibi belgeleri sunmaları zorunludur.
  3. İhale dokümanlarını temin etmek için 5.000,00 TL bedel ödenmelidir. Doküman alınmazsa teklif verme hakkı olmayacak.
  4. İhaleye katılmak isteyenlerin son beş yıl içerisinde resmi bir kurumda kantin ve/veya kafeterya işletmecisi olarak hizmet verdiğini gösteren belgeyi sunmaları gerekmektedir.
  5. Ayrıca, isteklilerin düzenlenmiş gıda güvenliği yönetim sistemi ISO 22000 belgesi ile kalite yönetim sistemine dair ISO 9001 belgesini sunmaları gerekmektedir.

İhaleye katılmak isteyenler, ihale tarihinden önce Bahçe Devlet Hastanesi'ndeki ticari alanı görüp, bilgi alabilirler. Ancak, ihaleye katılan isteklilerin ticari alanı görmüş ve idareden bilgi almış sayılacağı unutulmamalıdır.

Bahçe Devlet Hastanesi hizmet binasının kantini, işletmeye verilecek ve ihaleyi kazanan taraf, belirli şartlar altında üç yıl boyunca kiraya alacak. İhaleye katılmak isteyenlerin yukarıda belirtilen şartlara dikkat etmeleri önemlidir.

Garanti BBVA'nın finansal desteğiyle yürütülen "Yangına Dirençli Yerleşimler Projesi" tamamlandı Garanti BBVA'nın finansal desteğiyle yürütülen "Yangına Dirençli Yerleşimler Projesi" tamamlandı

İHALE İLANINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Editör: Mehmet Çardak