Başkan Ergün ve Başkan Alhan, AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti Başkan Ergün ve Başkan Alhan, AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti

Yerel seçim öncesi halkla buluşan Aksoy, gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlara hedefleri ve projeleri hakkında detaylı bilgiler veriyor.

Ak Parti'den Yarbaşı İçin Yola Çıkan Ökkeş Aksoy, Vatandaş Ziyaretlerinde Hedeflerini Anlatıyor (1)Ökkeş Aksoy'un açıklamalarına göre, Yarbaşı için planladığı projeler arasında altyapı çalışmaları, çevre düzenlemeleri, sosyal projeler ve ekonomik kalkınma stratejileri bulunuyor. Aksoy, halkın beklentileri doğrultusunda şekillenen bu projelerin, Yarbaşı'nın daha yaşanabilir bir yer haline gelmesine katkı sağlayacağını ifade ediyor.

Ak Parti'den Yarbaşı İçin Yola Çıkan Ökkeş Aksoy, Vatandaş Ziyaretlerinde Hedeflerini Anlatıyor (3)Vatandaş ziyaretlerinde Aksoy'un kararlı ve samimi duruşu, halk tarafından olumlu bir şekilde karşılanıyor. Ak Parti'nin Yarbaşı Belediye Başkan Adayı Ökkeş Aksoy, seçim öncesi halkla etkileşimini artırarak, ilçenin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımlarını ön plana çıkarıyor.