Köy Toplantılarıyla Güç Birliği
Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde, AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet İslah'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen köy toplantısıyla, Alibozlu köyünde yerel seçim çalışmalarına ivme kazandırıldı. Adaylar Dallı ve Kerse, birlik ve beraberlik mesajları vererek, seçim stratejilerini köy sakinleriyle paylaştı.
Hemşerilerle Buluşma
Pirsultanlı ve Gümüş köylerindeki ziyaretler, adayların hemşerileriyle buluşmasına ve destek istemesine olanak sağladı. Adaylar, ziyaret ettikleri her bir köyde, vatandaşların sıcak ilgisi ve destekleri için teşekkürlerini iletti.
Teşekkürler ve İleriye Dönük Umutlar
AK Parti Osmaniye İl Genel Meclis Üyesi adayları Hakan Dallı ve Musa Kerse, köylerde gerçekleştirdikleri buluşmalarda elde ettikleri pozitif geri dönüşlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Vatandaşların göstermiş olduğu yakın ilgi ve misafirperverlik için sonsuz teşekkürlerini sunan adaylar, seçim sürecinde alacakları destekle Osmaniye için güzel çalışmalar yapmayı hedeflediklerini vurguladı. Haber: Enes Şimşek