AK Parti Osmaniye Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Seydi Gülsoy, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile birlikte Hatay'da AFAD'da koordinasyon toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya Milletvekilleri, Vali ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı  Mehmet Öntürk de katıldı.

Hatay'da Şiddetli Sağanak Yağışı: Ulaşım ve Hayatı Olumsuz Etkiledi (video) Hatay'da Şiddetli Sağanak Yağışı: Ulaşım ve Hayatı Olumsuz Etkiledi (video)

Ak Parti Milletvekili Gülsoy, Hatay'daki Koordinasyon Toplantısında (1)Toplantı sonrasında açıklama yapan Milletvekili Seydi Gülsoy, "Şüphesiz devletimiz tüm imkanlarıyla seferber olup, Hatay'ı tekrardan inşa edecektir. Ben bir kez daha depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine sabır diliyorum. Ayrıca, Sayın Bakanımızın Osmaniyemizin imarı ve inşası için gösterdiği yakın ilgiden dolayı şükranlarımı sunuyorum." şeklinde konuştu.

Ak Parti Milletvekili Gülsoy, Hatay'daki Koordinasyon Toplantısında (1)Hatay'daki koordinasyon toplantısı, deprem sonrası yapılan yardım çalışmalarının koordinasyonu ve yeniden yapılanma sürecinin planlanması açısından önemli bir adım olarak değerlendirildi.

Editör: Resul Özdil