Yönet, yaşlıların toplumun değerli birer parçası olduğunu vurgulayarak, onların tecrübelerinden ve bilgilerinden faydalanmanın önemine dikkat çekti.

Yaşlıların yaşamlarının her aşamasında hak ettikleri saygıyı görmeleri gerektiğini ifade eden Yönet, toplumun yaşlılara karşı daha duyarlı ve anlayışlı olması gerektiğini söyledi.

Adana'da çapa makinesine ayağı sıkışan kişiyi itfaiye kurtardı Adana'da çapa makinesine ayağı sıkışan kişiyi itfaiye kurtardı

Whatsapp Image 2024 03 16 At 23.54.15Ayrıca, yaşlıların ihtiyaçlarına duyarlılık gösterilmesi ve sosyal hayatta daha aktif bir rol almaları için gerekli desteklerin sağlanması gerektiğini belirten Yönet, yaşlılara yönelik yapılan hizmetlerin artırılması gerektiğini dile getirdi.

Yönet, son olarak, yaşlıların yaşam standartlarının yükseltilmesi ve onlara daha iyi bir yaşam ortamı sağlanması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ve yaşlılara olan saygı ve sevgiyi artırmak için çalışacaklarını ifade etti.

Nuri Yönet'in Yaşlılar Haftası dolayısıyla yaptığı bu açıklama, İYİ Parti'nin yaşlılara olan duyarlılığını ve onlara verdiği önemi bir kez daha ortaya koydu.

Editör: Resul Özdil