Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi Düziçi Haber

Birlik, Beraberlik Yemeği Düzenlendi

Birlik, Beraberlik Yemeği Düzenlendi
54 views
22 Eylül 2021 - 10:51

Düziçi ilçe tarım ve orman müdürlüğü personelleri kendi imkanlarıyla Düziçi ilçe tarım ve orman müdürlüğü binası önünde yemek daveti verdi.


Etkinliğe, Düziçi ilçe tarım müdürlüğü personelleri ve aileleri, ilçe Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan ve eşi İlkay İlhan, Ziraat Odası Başkanı Ünal Köksal ve ailesi, ilçe tarım ve orman müdürü Fevzi Soner Çerçi ve ailesi katıldı.
Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan burada yaptığı konuşmada, ilçe tarım müdürlüğü binasının hayırlı olmasını, bu birlik ve beraberlikten duyduğu memnuniyeti aktardı.
Fevzi Soner Çerçi, böyle bir aile yemeğinin planlan

masının, yapılmasının çok kolay olmadığının ve tek başına yapılamayacağa belirterek ekip ruhuyla çalışan, iş ayrımı yapmadan, her türlü yardım ve yardımlaşmayı yapan arkadaşlarına teşekkür etti. Haber: Ersin Şimşek Fotoğraf: ilçe tarım ve orman müdürlüğü

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Düziçi Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.