Olcar, hemşehrilerinden gelen ilgi ve teveccühü, yardımseverlikle birleştirerek topluma katkı sağlamayı hedefliyor.

Kadirli'nin yeni Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar, göreve gelmesinin ardından kent halkından gelen tebrik ve hediyeleri kabul etmek yerine, toplumda fark yaratacak bir adım atmaya karar verdi. Başkan Olcar, yerel gazetelere verdiği ilanla, kendisine yöneltilen tebrik ve hediyeler yerine, SMA hastası olan Sevgi bebeğin kampanyasına bağış yapılmasını talep etti.

Derya Yanık'tan Türkmen Beldesi Belediye Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti Derya Yanık'tan Türkmen Beldesi Belediye Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Olcar, yaptığı açıklamada, "Hemşehrilerimizin bizlere gösterdiği teveccüh ile ulaşmış olduğum Kadirli Belediye Başkanlığı görevimi hayırlamak ve tebrik amaçlı tarafıma göndermek istediğiniz çiçek ve hediyeler yerine SMA Hastası Sevgi Bebeğimizin Kampanyasına bağışta bulunabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

SMA hastası Sevgi bebeğin kampanyası, kentin duyarlı vatandaşlarının desteğiyle büyük bir ivme kazanmış durumda. Başkan Olcar'ın bu çağrısıyla birlikte, Kadirli'de bulunan yardımseverlerin desteğiyle Sevgi bebeğin tedavisi için umutlar artıyor.

Kadirli halkı, Başkan Olcar'ın bu duyarlı ve anlamlı adımını takdirle karşılıyor ve toplumun ortak hedefler için bir araya gelme ve dayanışma ruhunu yücelttiğini belirtiyor.

Muhabir: Ayşe Nur Hakkoymaz