Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi Düziçi Haber

Ziraat Odası ve İş Bankası arasında protokol imzalandı

Ziraat Odası ve İş Bankası arasında protokol imzalandı
24 views
19 Kasım 2021 - 16:25

Düziçi Ziraat Odası Başkanı Ünal Köksal ve Türkiye İş Bankası Adana Bölge Müdürü Abuzer Kayıkçı tarafından imzalanan protokoller kapsamında İmece Kart sahibi oda üyeleri tarımsal ihtiyaçlarına yönelik yapacakları alışverişlerde hasat dönemlerine uygun olarak farklı vadelerde faizsiz dönem avantajından yararlanabiliyor.


İş Birliği Protokolü çerçevesinde Oda üyelerine aynı zamanda İmece Kart, Tarım Kredileri, TARSİM Sigortası ve muhtelif ürünlerden de uygun koşullarda faydalanma imkânı sunuluyor.


Türkiye İş Bankası Adana Bölge Müdürü Abuzer Kayıkçı imza töreninde yaptığı konuşmada İş Bankası olarak tarım bankacılığı çalışmaları kapsamında üreticilerin ihtiyaçlarını sağlıklı ve doğru bir şekilde karşılamak için tarım kurum ve kuruluşları ile iş ortaklıkları geliştirilmesini çok önemsediklerini ve Düziçi Ziraat Odası ile imzaladıkları protokolden dolayı memnun olduklarını ifade etti.

Düziçi Ziraat Odası Başkanı Ünal Köksal da imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada, İş Bankası ile imzaladıkları bu protokolün tüm üyelere faydalı olmasını dileyerek işbirliklerinin artarak devam etmesini temenni ettiklerini belirtti. Haber: Ersin Şimşek

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Düziçi Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.