Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi Düziçi Haber

Kaymakam İlhan’a CGC’den hayırlı olsun ziyareti

Kaymakam İlhan’a CGC’den hayırlı olsun ziyareti
17 views
01 Ekim 2021 - 14:30

Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) Yönetimi geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Ziyarette CGC Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cihangir’e Başkan Yardımcısı Şükrü Tozluklu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ersin Şimşek, Resul Özdil ve Esef Gök eşlik etti.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzası ile 2021/412 sayılı atama kararı ile Düziçi Kaymakamı olarak atanan Turgay İlhan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek basının idarecilerin göremediği konularda ayna görevi üstlendiği söyledi.


Kaymakam İlhan Adana doğumlu olduğunu Dörtyol ilçesinde eğitim gördüğünü ifade ederek bölgeyi yakından tanıdığını söyledi.


Cihangir, “Osmaniye’lilerin tek amacı daha yararlı hizmetlerin yapılması. Sizlerin de şehre değer katacağına basın mensupları olarak eminim. Yeni göreviniz için size hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz. Basın olarak üzerimize düşen ne varsa sizinde sesinizi duyuracağımızı belirtmek isterim.” dedi.


Gazeteciliğin her şeyden önce objektif bir meslek olarak icra edilmesi gerektiğini söyleyen Başkan Cihangir; “ Objektif, tarafsız, doğru ve bunun sonucunda güvenilir gazeteciliğin bilincindeyiz.“ dedi. CGC

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Düziçi Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.