Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi Düziçi Haber

KALİTELİ BETON NEREDE ÜRETİLİR?

KALİTELİ BETON NEREDE ÜRETİLİR?
64 views
15 Haziran 2021 - 9:43

Sabır Gazetesi imtiyaz sahibi son günlerde adından sıkça söz ettiren başarılı iş adamı iyi Beton ’un sahibi Erkan İyi’yi ziyaret etti.

Üç ay önce kurulan İyi beton, kaliteli ürün çıkarma anlayışla bölgeye hizmet vermeye devam ediyor.

Saate 130 m3 kapasitesiyle çalışan beton santralinde, iki adet 47 metrelik beton pompası,
iki adet 37 metrelik pompası ve 8 adet 12 m3 beton mikseri ile kaliteli hizmet anlayışla müşterilerine hizmet veriyor.

Türkiye’nin en gelişmiş santrallerinden olan Düziçi İyi beton’da alanında uzman 30 personelle kalitesini tüm Türkiye’ye duyuruyor.

Firma sahibi Erkan iyi, Türkiye’de sayılı beton firmalarıyla aynı makine ve ekipmana sahip olduklarını, en iyi kalite beton ürettiklerini, agregaları her seferinde incelediklerini ve kalite, kontrol ekiplerinin sürekli çalıştığını ifade etti.

Sabır gazetesi imtiyaz sahibi Ersin Şimşek , beton santralinde tüm güvenlik önlemlerinin alındığını ve beton santrali olmasına rağmen temizliğe büyük önem verildiğini belirtirken kaliteli hizmet anlayışının diğer firmalara örnek olması gerektiğini açıkça söylerken bu işletmenin vizyonu sayesinde daha iyi yerlere geleceğini, giderek büyüyeceğini sadece bölgeye değil Türkiye’nin her bölgesine hizmet verebilecek bir işletme olduğunu ifade etti. Haber: Fatma Hakkoymaz Şimşek

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Düziçi Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.