Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi Düziçi Haber

HAMISIN KÖPRÜSÜ GENİŞLETİLİYOR

HAMISIN KÖPRÜSÜ GENİŞLETİLİYOR
120 views
22 Mayıs 2021 - 21:31

2) DÜZİÇİ İLE YARBAŞI ARASINDA 2.5 KM’LİK BÖLÜNMÜŞ YOL YAPIMINA BAŞLANIYOR
Ak Parti Osmaniye Milletvekili Durmuşoğlu: “Yarbaşı Düziçi bölünmüş yolu en kısa sürede hizmete sunulacaktır”

Ak parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Karayolları 5. Bölge müdürü Mehmet Fidan ve ekibiyle birlikte karayollarında yapılması planlanan projeleri yerinde inceledi.

Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada Düziçi ile Yarbaşı beldesi arasında bölünmüş yol projesinin bakanlık onayı alındığı, ihalesinin yapıldığını ve yer teslimi işleminin gerçekleştiğini kaydetti.

Durmuşoğlu, vatandaşların kafasında soru işaretleri vardı. Bunları giderebilmek için Karayolları heyetiyle birlikte yolun yapılacağı yere geldik.

Vatandaşlarımızla bir araya gelerek bu konuyu müzakere ettiklerini ifade eden Durmuşoğlu, Düziçi’nin Osmaniye’nin hangi noktasında hangi ihtiyacı varsa yolla ilgili bunları mahallinde tespit yaparak çalışma yapacaklarını bölünmüş yolla birlikte Osmaniye Düziçi arasında kalan Haruniye 1 köprüsünün standardı yüksek bir köprü yapılarak çift şeritli yol yapılacağını ifade etti.

Ekibe Düziçi Kaymakamı Mutlu Almalı, Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner, Ellek Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir, Böcekli Belediye Başkanı Doğan Öztürk, İl genel meclis üyeleri Fevzi Kamalı, Bünyamin Kazgı, Ak Parti Osmaniye il başkanı Seydi Gülsoy, Ak Parti ilçe başkanı Mehmet Çillem ve vatandaşlar eşlik etti. Haber: Ersin Şimşek

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Düziçi Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.