Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi

Düziçi’li Muhtardan Önemli Proje

Düziçi’li Muhtardan Önemli Proje
42 views
08 Aralık 2020 - 19:34

Osmaniye’nin Düziçi İlçesi İstiklal Mahallesi Muhtarı Tuncay Deprem, ihtiyaç sahibi aileye ev yaptırmak , ailenin yüzünü güldürmek için önemli bir projeye imza attı.

İstiklal Mahallesi Muhtarı Tuncay Deprem, olumsuz fiziki şartlarda yaşayan 5 kişilik ailenin evini yaptırarak sıcak bir yuvaya sahip olabilmeleri için çalışmalara başladı.

Bazı esnaf ve vatandaşlardan destek aldığını belirten Tuncay Deprem, ihtiyaç sahibi ailemiz için gelecek olan yardımlara açık olduğunu belirtti.

Muhtar Deprem, aileyi ev yapılana kadar kiralık eve çıkarttıklarını belirtirken yapılacak olan yeni ev için eski evden kullanılamaz durumdaki bazı bölümlerinin yıkıp yeniden yapılmaya başladığını, aileye sıcak bir yuvaya inşallah bir ay içerisinde kavuşturacağını söyledi. Haber: Ersin Şimşek

tuncay deprem DÜZİÇİ
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.