Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi

Düziçi Ak Parti Kadın Kolları Sağlık Çalışanlarını Unutmadı

Düziçi Ak Parti Kadın Kolları Sağlık Çalışanlarını Unutmadı
39 views
22 Aralık 2020 - 20:52

Pandemi sürecinde canlarını ortaya koyarak çalışan ve insanların gönlünü kazanan sağlık çalışanları, Düziçi’nde de unutulmadı. AK Parti Düziçi Kadın Kolları, Düziçi Devlet Hastanesi’nin kahraman çalışanlarına destek vermek amacıyla hazırladıkları paketleri ikram etti.

Ak Parti Düziçi Kadın Kolları Başkanı Özlem Cuma yaptığı açıklama da, içinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte, cansiperane ülkesi ve milleti için çalışan sağlık çalışanlarımıza yanlarında olduğumuzu hissettirmek, minnet ve şükranlarımızı sunmak için paketlerimizi hazırladık.

Ak Parti Düziçi Kadın Kolları olarak hazırladığımız paketleri Düziçi Devlet Hastanesi başhekimi Aysun Albayrak öncülüğünde çalışan tüm personelimize taktim ettik.

Dünyayı saran salgınla mücadele eden sağlık çalışanlarının yanındayız. Yaptığınız her hizmet Türkiye için bir minnet!bizlerde Düziçi ak parti kadın kolları olarak Düziçi devlet hastanesi başhekimi sayın Aysun Albayrak ve ekibine moral amaçlı ikramlarda bulunduk.

Sürecin kahramanlarının yaptıkları fedakarlıkları, özverili çalışmaları görüyoruz, gördükçe milletçe gururlanıyoruz. Kahramanlarımıza ne yapsak az, bir nebze de yanlarında olabildiysek ne mutlu bize” dedi. Haber: Fatma Şimşek

Düziçi Ak Parti Kadın Kolları
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.