Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi Düziçi Haber

Başkan Alper Öner’den Yurt Müjdesi

Başkan Alper Öner’den Yurt Müjdesi
97 views
18 Eylül 2021 - 20:05

Yıllardır Düziçi’nde atıl halde bulunan 4 katlı bina Düziçi belediyesi’ne yurt olarak tahsis edildi.

Düziçi Belediye başkanı Alper Öner, bize tahsis edilen binada 160 erkek öğrencinin kullanımına uygun şekilde yeniden düzenlediklerini belirtirken.

Öğrencilerin içine sinen, ailelerin içinin rahat edeceği nitelikli şehrimize yakışır bir şekilde hizmet edecek yurt çalışmalarına başlatmış bulunuyoruz. İnşallah ekim ayında öğrencilerimiz yurduna kavuşacak dedi.

Başkan Öner, sözlerinin devamında, İlçemizde bulunan üniversitede okuyan öğrencilerimizin bir kısmı yurt sorunu yüzünden büyük sıkıntılar çekiyordu.

Amacımız öğrencilerimizin zor şartlarda değil daha rahat şartlar altında eğitimlerini tamamlamalarını sağlamak olduğunu belirtti.

İki yıl önce 70 kişilik kız yurdu açtıklarını ifade eden öner 160 kişilik öğrenci yurdunun açılmasında katkıları olan Milletvekillerimiz Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya’ya teşekkür etti.

Başkan Alper Öner’in yurt incelemesine
Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu,
Ak Parti Düziçi ilçe başkanı Mehmet Çillem,
İlçe Sağlık Müdürü Alper Akdağ,
belediye meclis üyesi Samet Aksoy,
Ak parti Düziçi ilçe yönetim üyeleri
Hakan Dallı ve Mehmet Ufuk Oğulcan eşlik etti.

Haber: Ersin Şimşek

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Düziçi Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.