ANKARA (AA) - Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende, fiziksel ve dijital kanallar üzerinden verdiği hizmetleriyle abonelerinin beğenisini kazanıyor.

Narenciye ihracatının lideri mandalina Narenciye ihracatının lideri mandalina

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak'ta elektrik abonelik işlemleri, satış, faturalama ve tahsilat operasyonlarını yürüten şirket, geçen yıl sonu itibarıyla yüzde 96,36'ya ulaşan müşteri memnuniyetini, yılın ilk iki ayında yüzde 97,96'ya çıkardı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende Direktörü Cihan Tunç Ertunç, şirket olarak abonelerin geri bildirimlerine büyük önem verdiklerini belirterek, "Güçlü ve şeffaf bir iletişim süreci sağlamak için sürekli olarak yaptığımız anketlerle talep, görüş ve önerilerini alıyoruz. Geçtiğimiz yıl çağrı merkezimiz, kiosklarımız, e-devlet ve web sitemiz gibi diğer dijital kanallardan yaptığımız anketler neticesinde yüzde 96,36'lık memnuniyet oranına ulaştık. Bu yılın ilk iki ayında bu oranı daha da yukarı taşımayı başardık. Abonelerimiz hizmetlerimizi, 'çok kolay', 'hızlı' ve 'zahmetsiz' olarak tanımlıyor. Bu yorumları almak bizim için büyük bir mutluluk. Aynı zamanda hizmetlerimizi geliştirme noktasında da tüm ekibimize güç veriyor." ifadelerini kullandı.

Hayata geçirilen dijitalleşme projelerinin müşteri memnuniyet oranının artmasına önemli katkı sağladığını ifade eden Ertunç, şunları kaydetti:

"2021'de sektörümüzde bir ilke imza atarak hayata geçirdiğimiz mesafeli sözleşme ve online işlemler sayesinde ıslak imzadaki süre kaybının önüne geçerek, çok daha hızlı ve pratik bir deneyim sunmaya başladık. Ancak hiç kuşkusuz yalnızca dijitalde değil, 5 ilimizdeki toplam 18 Müşteri Hizmet Merkezimiz ve 1277 anlaşmalı ödeme noktamız için de sürdürülebilir ve yenilikçi projeler geliştiriyor, böylelikle abonelerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz."

Kaynak: aa