Adana’nın öncü inşaat firmalarından Bakız İnşaat, projelerindeki yenilikçi adımlarla her geçen gün daha da büyüyor.

Türkiye’nin en önemli sektörlerinden olan ve adeta ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor. Adana’nın en önde gelen inşaat firmalarından Turgay Canver ve Begüm Canver’in sahibi olduğu Bakız İnşaat ise projelerine hız kesmeden devam ediyor.

Uyuşturucu operasyonunda 2 uzi ve 11 ruhsatsız tabanca ele geçirildi Uyuşturucu operasyonunda 2 uzi ve 11 ruhsatsız tabanca ele geçirildi

Projelerindeki yenilikçi adımlarla her geçen gün büyüyen firma, kentteki en önemli konut projelerine imza atıyor.

“Her geçen gün büyüyoruz”

Turgay Canver, “Teknoloji ve inovasyonu bir araya getirerek projelerimizdeki yaşam kalitesini arttırmak için her geçen gün çalışıyoruz. Sürdürülebilirliği sağlamak adına güçlü adımlar atıyoruz. Yenilikçi adımlarla, her gün daha güçlü büyüyen Bakız İnşaat projeleriyle geleceğe değer katıyor” dedi.

“Uluslarası standartlarda projeler üretiyoruz”

Begüm Canver ise projelerini sürdürülebilir, güvenilir ve yaşanabilir kılmak adına her geçen gün çalıştıklarını, her detayı planladıklarını anlatarak şunları söyledi:

“Yaptığımız ve yürüttüğümüz projelerimizde kaliteden ödün vermeden, başarıyla tamamlıyoruz. Konutlarımızda insanların yaşam kalitesinin artmasına öncülük ediyor, uluslararası standartlarda kaliteli projeler üretme vizyonumuzu her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.”

Kaynak: iha