DOLAR 18,8267 0.01%
EURO 20,4713 0.12%
ALTIN 1.170,700,26
BITCOIN 4341721,42%
Osmaniye
16°

AÇIK

06:48

İMSAK'A KALAN SÜRE

MUSTAFA ŞEN ’DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

MUSTAFA ŞEN ’DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

ABONE OL
5 Mart 2021 21:02
MUSTAFA ŞEN ’DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi Düziçi ilçe Başkanı Mustafa Şen gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Şen Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama da, CHP ilçe başkanı ilçe başkanı olarak yürüttüğüm beş yıllık süre zarfında asla hiçbir insanımızı yok saymadım ve asla da saymayacağım.

Hangi parti ve düşünceden olursa olsun düşüncesine saygı duyup, olduğu gibi kabul edip hoş sohbetler ettim. Etmeye de devam edeceğiz

Belediye başkanlığı seçimlerinde adayımın göğsünde taşıdığı parti rozetini çıkartıp, TÜRK bayrağı rozetini taktım ve herkese hangi düşünce ve partiden olursa olsun, eşit davranmasını, derdini, dert edinmesi gerektiğini tembih ettim. Belediye Başkanımız Alper Öner seçildiği günden beri hep böyle davrandı. Buradan sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Birlik beraberlik içinde olmamız gerektiğini her fırsatta ifade ettim, etmeye de devam edeceğiz.

 Yerel seçimler bittikten sonra mülki amirimiz başta olmak üzere,
parti başkanlarını,
belediye başkanlarını,
il genel meclis üyelerimizi davet edip bu güzel ilçemizin hizmete aç olduğunu yerelde bu projeler hayata geçirilirken kimin neye gücü yetiyorsa birlikte isteyelim birlikte hareket edelim diye söz verdik.

Geldiğimiz noktadan dolayı gerçekten çok üzgünüm. Projeler hayata geçerken sanki bu sözleri biz vermemiş gibi ayrı, gayr-ı hareket edildiğini yaşayarak görüyorum. Bir, birimizin projelerine destek olmamakla beraber köstek oluyoruz diyen Mustafa Şen sözlerinin devamında:

HERKESİ YOK SAYIYORLAR

Düziçi halkı bu yaşadıklarımızı görüyor ve bu olanlara kızıyor. Bazı kardeşlerim siyasi rant toplama peşinde, devlet kurumlarını siyasi nüfus kullanarak, yanına alıp, şov yapmaya çalışıyor.

Genelde ittifak ettikleri partiyi de yok sayıp tüm insanların oylarını aldığı kanaati ve kibiri ile hareket ediyor.

İlçemize yapılacak olan hastaneyi kendi cebinden yaptırıyormuş gibi herkesi yok sayarak hatta emeği geçen kendi milletvekillerini ve ilçe belediye Başkanı Alper Öner’i de yok sayarak kaba bir anlayışla şov yaptığını sanıyor. Sevgili kardeşim bizim paramızla, bize caka satmamanı tavsiye ediyorum.

Hepimizin notunu bu yüce millet verecek. Karnemiz elimize verildiğinde çok geç kalmış olacağız. Bu davranış kimseye fayda sağlamaz, hiçbir partiyi de yüceltmez. Bu akıllar değişmeli, hepimiz değişmeliyiz.

Genel seçimlerde gururla taşıdığımız parti bayrağımızı en yukarılara taşımak için kıyasıya rekabet edelim. Bu baş tacımız.

Arkadaşlar!

Biz böyle davrandıkça,Düziçi ilçemiz köye dönüştürülüyor. Bütün kurumlar ilçeden götürülüyor, yakın tarihte bir kurum daha gitti, insanlarımız bu yoklukta, başka yerlere gitmeye zorlanıyor, bu hem zaman, hem para kayıbına sebep oluyor. Yazık bu millete.

Yakın bir zamanda tüm siyasi partileri yeniden gezip birlik beraberlik ve sorunların çözümü için göreve davet edeceğim.

Bu gün iki köyümüze ortak yapılan mesire alanını ziyaret ettik. Keşke hep birlikte gidebilseydik. Bu projeye destek veren başta il meclis üyelerimiz Hasan Çoban, Selahattin Torun, Fevzi Kamalı, Bünyamin Kazgı ve Abdullah Tıraş kardeşime köylerimiz adına sonsuz teşekkürleri borç biliriz. Emeği geçen her kardeşlerimize ayrı, ayrı teşekkür ederiz. İfadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r