Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi Düziçi Haber

MEHMET ÇİLLEM’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

MEHMET ÇİLLEM’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
10 views
25 Kasım 2021 - 15:54

AK Parti Düziçi İlçe Başkanı Mehmet Çillem, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle mesajı yayımladı.

Çillem mesajında,”Türkiye’de her yıl 24 Kasım, Öğretmenler Günü olarak kutlanır. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu, Mustafa Kemal Atatürk’ün “Millet Mektepleri’nin Başöğretmenliği”ni kabul ettiği gündür.

Bu kutlu günde ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine çıkması noktasında, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, gençlerimizin kazanılmasında en büyük rolü öğretmenler almaktadır. Bizler öğretmenlerimizin her zaman saygıdeğer bir meslek icra ettiklerinin bilincindeyiz. Onların hizmetleri sayesinde, bizlerde ülkemiz için belirlediğimiz hedeflere hızla koşarken, genç nesilleri daha iyi seviyede göreceğiz.”dedi.

Çillem mesajının devamında şunları kaydetti: “Topluma hizmet veren her mesleğin saygın olduğu bir gerçektir. Ama bütün meslek mensuplarını yetiştirip hayata hazırlayan öğretmenlik mesleği ayrı bir kutsallık taşımaktadır. Öğretmenlerimiz her şeyin en iyisini en güzelini hak etmektedir. Bu kutsal görevi yerine getiren, fedakar ve cefakar öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler gününü en kalbi duygularla kutluyorum. İfadelerini kullandı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Düziçi Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.