CHP'den aday olan Kasım Karaköse, %47.96'lık oy oranıyla 8.184 oy alarak birinci sırayı elde ederek İmamoğlu Belediye Başkanı seçildi. Karaköse'nin zaferi, partisinin ilçedeki güçlü desteğini bir kez daha gösterdi.
MHP'den aday Mehmet Aydın Kangur, %31.21 oy oranıyla 5.325 oy alarak ikinci sırayı elde etti.
Üçüncü sırayı ise İYİ Parti'den aday Mehmet Sert aldı. Sert, %17.05 oy oranıyla 2.910 oy alarak kendisine üçüncü sırayı sağladı.
Seçim sonuçlarına göre, İmamoğlu halkının tercihi CHP'den Kasım Karaköse'den yana oldu.
Yeni belediye başkanının ilçenin gelişimi ve halkın refahı için çalışmalarına başlaması bekleniyor. Kamuoyu, yeni dönemde ilçenin yönetimindeki değişimleri ve gelişmeleri yakından takip edecek.