Başkan Yeşildemir, mesajında Türk Polis Teşkilatının hizmetleri ve fedakarlıklarına vurgu yaparak, şehitleri anarak ve gazilere sağlık ve mutluluk dileyerek duygularını dile getirdi.

Başkan Yeşildemir'in mesajı şu şekilde:

"Ülkemizin ve asil milletimizin huzur ve güvenliği için kahramanca ve fedakârca görev yapan Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 179’uncu yıl dönümünü kutluyoruz. Türk Polis Teşkilatı, milletimizin huzur ve güvenliğini sağlamak adına büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Bu özel günde, vatan uğruna canlarını feda eden polis şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlık ve mutluluklar diliyorum. Onların kahramanlıkları ve fedakarlıkları, milletimizin gönlünde özel bir yer edinmiştir.

Türk Polis Teşkilatının, ülkemizin her köşesindeki vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüğünü takdirle karşılıyoruz.

Bu vesileyle, polis teşkilatımızın değerli mensuplarına, görevlerini yerine getirirken karşılaştıkları zorluklarda başarılar diliyor, sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerini temenni ediyorum.

Sanal Astrologtan Osmaniye Esintili Burç Yorumları Sanal Astrologtan Osmaniye Esintili Burç Yorumları

Türk Polis Teşkilatımızın 179. kuruluş yıl dönümünü bir kez daha kutluyor, görevlerini büyük bir özveriyle yerine getiren tüm polislerimize şükranlarımı sunuyorum."

Muhabir: Ersin Şimşek