Bozdağ, haksız ithamlar yapıldığını belirterek, "Dünden beri şahsıma dönük haksız ithamlar yapıldı. Ben burada bulunma tarafsızlığı nedeniyle cevap vermedim. Ama sürekli tekrarlanıyor. Belli ki Can Atalay unutuldu, Bekir Bozdağ üzerinden bir şey yapılıyor." dedi.

Bozdağ, 2011 yılındaki konuşmasına ilişkin, "FETÖ terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen, teröristbaşıdır. Bir terör örgütünün yöneticisi, kurucusudur. Eli kanlı bir katildir. Ben bunu defalarca söyledim ama 2011'de, 13 sene önce söylenmiş bir sözü sürekli getirip benim daha sonra söylediklerimi yok saymak büyük bir haksızlıktır." ifadelerini kullandı.

Osmaniye'de yolcu minibüsünde 2 kilo 150 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi Osmaniye'de yolcu minibüsünde 2 kilo 150 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi

Açıklamasının devamında, terör vasfı olmayan dönemlerde herkesin söylediklerini çıkartıp karşılaştırmak yerine, kurumlara sızan teröristlerin temizlenmesindeki fedakarlıklarına vurgu yaparak, "Terör vasfı olmadığı dönemlerde herkesin söylediklerini bir çıkartırsak, yarıştırırsak neler olur… Ama biz dershanelerin, medya organlarının, eğitimin kurumlarının, derneklerin kapatılmasında, yargının, adliyenin, emniyetin, ordunun, devletin bütün kurumlarında sızmış teröristlerin temizlenmesinde büyük fedakarlık yaptık." dedi.

Editör: Resul Özdil