Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi Düziçi Haber

Başkan Öner, Zabıta Haftası’nı kutladı

Başkan Öner, Zabıta Haftası’nı kutladı
13 views
02 Eylül 2020 - 11:10


Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner, Zabıta Teşkilatı’nın 194. kuruluş yıl dönümü ve 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla, zabıta personelinin haftasını kutladı.


Başkan Alper Öner , zabıtanın her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışma esasına göre görevini sürdürdüğünü belirttiği mesajında,

“Zabıta Teşkilatımız ve Belediye Zabıta Müdürlüğümüz bu vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir.

Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işten kulağı olan zabıta teşkilatımız belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir.”


Öner açıklamasının devamında “Bugüne kadar yaptıkları fedakarca çalışmalardan dolayı başta Düziçi Belediye Zabıta Teşkilatımızı ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı. Ersin Şimşek

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Düziçi Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.