Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi Düziçi Haber

ALPER ÖNER: ÜRETMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK

ALPER ÖNER: ÜRETMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK
43 views
04 Mayıs 2020 - 13:02

Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner, Yarbaşı Belediyesinin düzenlemiş olduğu 1 Mayıs İşçi Bayramında konuşma yaptı.

Alper Öner,yaptığı konuşmada, biz ay önce iş başına geldiğimizde Mustafa Kaynarla bir araya geldik. Yapacağımız işlerin temelini üretime koyduk. Mustafa başkanım burada kooperatif kurarak çok güzel işler yaptı. Kooperatifle vatandaşımıza tavuk dağıtarak, zeytin bahçesi yaparak, öğrencilere burs desteği sağlayarak iyi işler çıkardı.

-Bizde yeni yaptığımız iş, 300 dönümlük hazine arazisini 10 yıllığına Düziçi belediyesine adına tahsis ettirdik. 300 dönüm üzerinde 250 bin metrekare alana sera kuruyoruz. 9 ay üretim sağlayacağız. Muz serası ve muz sarartma makinesi soğuk hava deposunu kuracağız. Yaklaşık 200 eve iş ve aş imkanı sağlayacağız.belediyemize ve halkımıza büyük gelir elde edeceğiz. Yıllık 6 milyon lira para kazanacağız.

-Üretmeden tüketen toplumlar başkasına bağlıdır. Üretmekten başka çaremiz yok. Haber: Ersin Şimşek

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Düziçi Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.