07 Aralık, 2023, Perşembe
Osmaniye
BIST7855.06
DOLAR28.9171
EURO31.1524
ALTIN1883.7

Mustafa İba Adaylığını Açıkladı

Mustafa İba, Ak Parti çatısı altında Düziçi Belediye Başkanlığı için aday adaylığını duyurdu. Duyuru, parti ilçe binasında gerçekleştirilen ve yoğun bir katılımın olduğu bir toplantıda yapıldı

İba, etkili bir konuşma yaparak. “Sevgili hemşehrilerim, saygıdeğer parti büyüklerim, enerji dolu gençlerimiz ve değerli aile büyüklerim; sizleri en içten duygularımla, saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Varlığınız için teşekkür ederim, bugün burada olmanız benim için büyük bir onur.

Sizlere bir kardeş, bir evlat olarak hizmet etmenin gururunu ve sorumluluğunu taşıyorum. Bu güzel ilçemizde birbirimizi yakından tanıyoruz.

Bu önemli yola çıkarken, ailem, dostlarım, kıymetli parti büyüklerim ve yol arkadaşlarımın görüşlerini alarak karar verdim. Hayırlı ve güzel niyetlerle çıktığım bu yolda, liyakate önem vermek ve adaletten ödün vermemek.  Bu değerlere sıkı sıkıya bağlı kalarak, sizlerin desteğiyle yoluma devam edeceğim.

Bu topraklarda doğdum, büyüdüm ve buranın imkanlarıyla yetiştim. Allah’ın izniyle ve sizin desteğinizle, ilçemizi adil ve adaletli hizmet anlayışıyla her mahallesine, her sokağına hizmet edeceğim.

 

Sayın Cumhurbaşkanımızın memleket sevgisi, hizmet aşkı benim de yolumu aydınlatıyor. AK Parti, kardeşliğin, dostluğun, birliğin ve beraberliğin partisidir.

 

Düziçi için attığımız her adım, sadece bugünümüzü değil, yarınlarımızı da şekillendirecek. Ben, bu yolda, sizlerin güveni ve desteğiyle yürümekten onur duyuyorum.

Düziçi'nin geleceği için, sizlerle birlikte, adil, şeffaf ve kapsayıcı bir yönetim anlayışını benimseyerek ilerleyeceğiz. Hep birlikte, daha güçlü, daha mutlu bir Düziçi inşa edeceğiz.

Bu yolculukta sizlerin desteği, benim en büyük gücüm. Bu güç birbirimize olan inancımızdan, beraberliğimizden geliyor. Düziçi için atacağımız her adımda, sizlerin rehberliğini, desteğini ve dualarını yanımda hissetmek istiyorum.

Hepinizi sevgiyle selamlıyor, Düziçi'nin aydınlık geleceği için sizlerle birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum.” İfadelerini kullandı

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar