Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi Düziçi Haber

Lavantalar, Yarbaşına Çok Yakışacak

Lavantalar, Yarbaşına Çok Yakışacak
185 views
04 Şubat 2021 - 21:46

Yarbaşı belediyesi tarafından 30 bin metrekare alan 4 bin lavanta ekimi yapılıyor. Yarbaşı belediye başkanı Mustafa Kaynar, “Bu proje ile Yarbaşının hem çehresi değişecek hem de lavanta kokacak.”dedi.


Başkan Kaynar, Yarbaşı belediyesi olarak beldemizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. 10 Fidan bir Öğrenci kampanyası ile fidan zeytin ağaçları dikmiştik.

Bugün diktiğimiz zeytinlerin boş kalan kısımlarına bugün itibariyle 4 bin adet lavanta ekimini yaptık ve inşallah buradan güzel bir sonuç alacağız ifadelerini kullandı.

Beldemizin Tanıtımı Olacak


Kaynar sözlerinin devamında Lavantaları ticari amaçla kullanıp belediyeye gelir sağlamayı düşünüyoruz,
görsel olarak da turizme katkı sunabilmek, beldemizi tanıtabilmek amacıyla Yarbaşı’nda projemizi başlattıklarını söyleyen Kaynar,

Düziçi halkının bu projeye sahip çıkmasını, öğrencilere burs imkanı sağlayabilmek için halkımızın daha duyarlı davranmasını isteyerek çocukların geleceği için yapılmış bir proje olduğunu belirtti.


Chp Osmaniye İl Başkanı Mehmet Aşık, Cumhuriyet Halk Partisi’ne bağlı belediyeler gerçekten çok iyi bir hizmet sürdürüyor. 10 fidan bir öğrenci kampanyasının ardından şimdide lavanta çiçeği dikiliyor. Biz kaynaklarımızı doğru yerlerde, doğru ellerde kullanan belediye olarak iş yapıyoruz. Yarbaşına çok iyi hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Dedi.


Yarbaşı Belediyesi’ne destek vermek amacıyla
Osmaniye Chp İl başkanı Mehmet Aşık ve yönetimi,
Merkez ilçe başkanı A.Kadir Özgan,
Toprakkale İlçe başkanı İbrahim Ateş,
Düziçi ilçe başkanı Mustafa Şen,
ilçe kadın kolları başkanı Fatma Keskinbaş,
Toprakkale Kadın kolları başkanı Filiz Kargı,
gençlik kolları başkanları katıldı. Haber: Ersin Şimşek

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Düziçi Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.