Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi Düziçi Haber

Dr.Temel, 19 Mayıs mesajı yayımladı

Dr.Temel, 19 Mayıs mesajı yayımladı
47 views
19 Mayıs 2021 - 12:11

1923 Cumhuriyet ruhuna geri dönmeyi ümit ediyoruz
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

Osmaniye Yenihayat Hastanesi Kadın Doğum Uzmanı Op.Dr.Mehmet Temel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Temel, mesajında, 19 Mayıs 1919’da Atatürk’ün Samsun’a çıktığı yolun Cumhuriyete giden yol olduğunu belirtti.

Yeniden 1923 Cumhuriyet ruhuna geri dönmeyi ümit ettiğini ifade eden Temel, “Cumhuriyetimize giden yolun başlangıcı olan Atatürk’ün Samsun’a çıkışı; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramı kutlu olsun. 97.yılında Cumhuriyetimizi gerçek demokrasi ile taçlandıramadığımız gibi, Meclisi zayıflatarak, laikliği aşındırarak, fırsat eşitliğini yok ederek Cumhuriyetimize büyük zararlar verdik. Umarım bu kutlu 19 Mayıs günü, bunu tüm hücrelerimizle hatırlar ve hamasi cumhuriyet nutukları atmak yerine bu gerçekle yüzleşip yeniden 1923 Cumhuriyet ruhuna geri döneriz” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Düziçi Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.