Düziçi nöbetçi eczaneleri

Sabır Gazetesi Düziçi Haber

Deva Partisi’nde Düziçi İlçe Başkanlığına Ömer İşçan Atandı

Deva Partisi’nde Düziçi İlçe Başkanlığına Ömer İşçan Atandı
24 views
16 Eylül 2020 - 9:52

Eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan liderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Osmaniye’de teşkilatlanma çalışmalarını hızlandırdı.

Osmaniye Başkanı Murat Kılıçarslan’ın İl Başkanlığında çalışmalarını sürdüren DEVA Partisi’nin 3 ilçe başkanı atandı.

DEVA Partisi İl Başkanlığında gerçekleştirilen törenle
Merkez İlçe Başkanlığına Abdullah Göktürk Mercanlı,
Kadirli İlçe Başkanlığına Seçkin İbrahim Tekdemir,
Düziçi İlçe Başkanlığına Ömer İşcandır’ın yetkilendirme belgesi verildi.

Sosyal Mesafe kuruluna uyarak gerçekleştirilen toplantıda konuşan DEVA Partisi Osmaniye İl Başkanı Murat Kılıçarslan gençlerin geleceğe umutla baktığı,
milletimizin barış ve huzur içinde yaşayacağı,
saygın ve güçlü bir Osmaniye beraberinde Türkiye idealini gerçekleştirme arzusu ve motivasyonu ile çalıştıklarını söyledi.

Heyacanlı bir kadro oluşturduklarını ifade eden DEVA Partisi İl Başkanı Murat Kılıçaraslan
“Öncelikle şunu belirtmeliyim ki böylesine pırıl pırıl ve heyecan dolu bir kadro Osmaniye’mizde partimizi şahlandıracaktır.

Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan Bey’in şahsımı kurucu il başkanı olarak görevlendirdiği ilk günden beri azimle ve aşkla hiç durmaksızın DEVA kadrolarını oluşturmak üzere gayret ediyoruz.

DEVA partisinin programında da açıkladığı gibi çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe umutla baktığı, milletimizin barış ve huzur içinde yaşayacağı,
saygın ve güçlü bir Osmaniye beraberinde Türkiye idealini gerçekleştirme arzusu bizim motivasyonumuzudur.

Başta Genel Başkanımız olmak üzere bu ideale gönül veren kadrolarımızın tamamı “lafüreten” değil “iş üreten” nitelikli kadrolardır. Şunu görüyoruz ki bu ideal partimizi her geçen gün büyütüyor ve tıpkı çağlayan bir nehir gibi önündeki engelleri yıkıp geçiyor.

Bize bu gücü veren asil Türk Milletidir.Bu ideal doğrultusunda önce il yönetim kurulumuzu akabinde Merkez, Kadirli ve Düziçi ilçe başkanlarımızı belirledik.

İlerleyen günlerde diğer ilçe başkanlarımızı da belirleyeceğiz. İnanıyorum ki ilçe başkanlarımızda tüm ilçelerimiz de partimizi şahlandıracaktır. İlçelerimizde görevlendirilen kurucu başkanlarımızı açıklamak istiyorum:

Merkez için Avukatlık mesleğini icra eden Sayın Abdullah Göktürk Mercanlı,
Kadirli için Sağlık Yönetimi Bölümü mezunu ve kuyumculuk mesleğini icra eden Sayın Seçkin İbrahim Tekdemir,
Düziçi ilçemiz için ise esnaflık mesleğini icra eden Sayın Ömer İşcandır.

Bu vesileyle bizi bu kutlu yolda yalnız bırakmadıkları için kendilerine partim ve şahsım adına teşekkürlerimi sunuyorum.
Değerli konuklar son olarak şunu söylemek istiyorum. Biz Osmaniyemize, Genel Başkanımız Sayın Babacan ve ekibi ise Türkiye’ye DEVA olacaktır.

Bu amaçla yılmadan, yorulmadan ve cesaretle çalışmayı şiar edinen bir kadroyuz. Hepinize katılımız için şükranlarımı sunuyorum. Teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Marcanlı “Yolumuz uzun vaktimiz dar” İlçe Başkanları arasında en genç isim olan Merkez İlçe Başkanlığına Abdullah Göktürk Mercanlı
“Merkez ilçe Başkanlığına seçilmenin onurunu gurunu yaşıyorum. Aynı zamanda Osmaniye’de ilçe başkanları arasında en genç isim olarak nasıl bir sorumluluk ve yükümlülük altına girdiğimin farkındayım. Kısaca kendinden bahsetmek istiyorum. Bu topraklarda doğdum büyüdüm. Temel eğitimi tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum.

Halen avukatlık mesleğini icra etmekteyim bunun yanı sıra Türkiye Satranç Birinci Liginde Osmaniye ve çevre illeri arasında bulunan tek spor kulübünün de başkanlığını yürütmekteyim.

Genç lider olan ve daha önce bir çok başarıya imza atmış Ali Babacan’ın kavgadan uzak farklı bir siyaset anlayışı bizleri aynı yolda buluşturmuştur.

Ülkenin durumu malum hem ekonomik hem siyesi olarak birçok sıkıntıları var.

Genç nüfusumuzun işsizlik oranı yüzde 30 civarında bu çerçevede ilk etapta kendiminde bulunduğu Y kuşağından başlayarak önümüzdeki seçimlerde ilk defa oy kullanacak olan z kuşağına ulaşmak ve onların yarınlarında iyi bir hayat sürebilmesi için kendilerine dokunmak istemekteyiz.

Dolayısıyla hedefimiz amacımız hızlı bir şekilde yönetimimizi kurup insanlara dokunarak önümüzdeki seçimlere partimizi hazırlamak olacak. Son olarak beni bu göreve düşünen başkanım ve diğer yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum.

Yolumuz uzun vaktimiz dar işimiz çok bu camla herkese deva olsun hepimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu. Tekdemir “Aziz milletimize hizmet etmek bir şereftir” Siyasi olarak ilk kez bir deneyim yaşacağını kaydeden Deva Parti Kadirli İlçe Başkanı Seçkin İbrahim Tekdemir “Kadirli ilçe başkanı olarak atanmam çok güzel bir başlangıç benim için Bu kutlu yolda bize bu görevi layık gören başta Genel Merkez Yöneticilerimiz, Osmaniye İl Başkanım Murat Kılıçarslan Beyefendiye ve il yönetimine sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum. Osmaniyemize, ilçemize, aziz milletimize hizmet etmek bir şereftir.

Bu şerefi birlikte paylaşacağımız, bizimle birlikte yol arkadaşlığı yapacak olan arkadaşlarıma da başarılar diliyorum” dedi.Düziçi İlçe Başkanlığına Ömer İşcandır’ın Görevin şahsıma uygun görülmesinin kendisini mutlu ettiği ifade edere “ Kurucu İl Başkanımız ve kurucu heyetin yanı sıra Sayın Genel Başkanımıza böyle değerli bir görevi bana layık gördükleri için teşekkür ediyorum.

Yeni bir parti, beyaz bir sayfa, yepyeni bir tarz ve iyi bir siyaset vizyonu bu görevi üstlenmem konusunda beni heyecanlandırdı. İnşallah bu heyecanı başarıya dönüştürmek nasip olur. Açıkçası partimizin yönetim kademelerinde görev alan diğer arkadaşlarımızda da aynı heyecanı gördüm. İyi bir ekip olduğumuzdan kuşku duymuyorum” şeklinde konuştu. Haber: Ersin Şimşek

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Düziçi Sabır Gazetesi, Düziçi'nin haberlerinin yer aldığı, Yarbaşı Ellek Böcekli Boyalı haber ağı. 0545 384 6618 telefon. Bir Erdem Matbaası kuruluşudur. Düziçi Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.