ellek belediye başkanı

Millet Bahçesi Çalışmaları Devam Ediyor


Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın daha önce müjdesini verdiği Millet Bahçesi projeleri, Ellek belediyesinde de uygulanıyor. Aileler sosyal bir ortamda rahat bir şekilde vakit geçirebilecekleri Millet Bahçesi projesi içinde spor alanları, biyolojik gölet, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet parkuru, geniş piknik alanları, mescit ve kafeterya gibi bölümler yer alacak.
Tamamlandığında yeşil dokusu ile Ellek’e değer katacak bir projeyi hayata geçirdiklerini aktaran Ellek Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir, “Sayın Cumhurbaşkanımızın startını verdiği Millet Bahçesi’ni, ilçemizde hayata geçirmek üzere proje’ni yapım aşamasına başladık.
Bizler, bu kadim kentimizde göreve başladığımız günden beri hizmet aşkı ile Elleği güzelleşecek demiştik. Beldemizin daha güzel hale gelmesi, gelecek nesillere daha güzel yaşanabilir bir şehir bırakmak için gece gündüz demeden tüm ekiplerimizle 7/24 çalışıyoruz. Millet Bahçesi hayata geçmesi ile birlikte halkımız aileleri ile birlikte eğlenip, dinleneceği çok güzel mekânlardan birine sahip olacaktır. Böylesine büyük bir projeyi ilçemize kazandırmada katkısı olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum Beyefendiye, Ellekli hemşerilerim adına saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Ellek halkımıza şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum’’ ifadelerini kullandı. Haber: Enes Şimşek