DÜZİÇİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN RAMAZAN PAKETİ

Salgın sürecinin başından beri göstermiş oldukları çaba ve fedakârlıkla yaşlı ve hasta vatandaşların gıda ile ilaç ihtiyaçlarını karşılayan Düziçi Ülkü Ocakları, Ramazan Ayı münasebeti ile ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımlarını ulaştırmaya devam ediyor.

-Korona ile mücadele kapsamında 65 yaş üstü, hasta vatandaşlar yanı sıra tespiti edilmiş yardıma muhtaç ailelerin yardımına kendi imkanlarıyla koşan Düziçi Ülkü Ocakları, Ramazan Ayının gelmesiyle ihtiyaç sahibi aileleri de unutmadı.
Düziçi Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Hüseyin CANLI, yaptığı açıklamada, Düziçi Ülkü Ocakları Başkanlığı olarak hayır sahiplerinin hazırladığı 40 adet ramazan kolisini ve 300 adet ramazan pidesini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.

-Ramazan, paylaşmaktır. Ramazan açlığı, yokluğu, yoksulluğu anlamaktır. Ramazan, kanaat, sabır ve şükretmektir. Bu mübarek lütuf ayında ramazanın bütün değerlerini yaşayan milletimizden ve hayır sahiplerimizden Allah razı olsun.
Cenab-ı Allah; Düziçili hemşehrilerimizi, milletimizi ve bütün İslam alemini Razmazan-ı Şerif’in rahmet ve bereketine nail eylesin; bizleri sağlıklı bir şekilde ve sevdiklerimizle birlikte bayrama da kavuştursun.

-‘Aç kalma değil; açlığı anlama ayı’ olan şu mübarek günler, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerdir. Ülke ve dünya olarak içinde bulunduğumuz salgının, bu birlik ve beraberlik azmimizi daha da kuvvetlendirmesini temenni ediyorum. İnşallah bu illetten de bir an önce kurtuluruz.” diyerek söz konusu ramazan yardımları dağıtımının devletimizin “korona virüsle mücadele” kapsamında belirlediği bütün kurallara harfiyen uyularak yapıldığını belirtmiştir. Haber: Ersin Şimşek